Ana sayfa

Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd.

iyi kalite Kimyasal yardımcı aracı satış için
Ben sohbet şimdi

Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd.

1 2
Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd. Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : RY
No. Çalışanları : >100
İhracat p.c : 80% - 90%
Jiangsu Rui Yan Kauçuk Katkı Maddeleri A.Ş., kauçuk ve plastik katkı maddeleri üzerine odaklanmıştır . ana ürünümüz:

    Engellenmiş Fenol Antioksidan / Antioksidan 425 / Antioksidan 3052 / Antioksidan GM / Antioksidan BBM

Kuruluşundan bu yana, Jiangsu Ruiyan Rubber and Plastic Co, Ltd "kalite bir kuruluşun yaşamı ve tembel hayatta kalma ve gelişme için temel" ilkesine bağlı kalmıştır. Üretimin her bağlantısında, şirket kalite yönetimi yönetmeliklerini formüle etmiş, süreci kesinlikle kontrol etmiş, ürün kalitesini sağlamış ve "kalite, teknoloji, itibar ve hizmet" işletme amacını ciddiye almıştır.

Garantili% 100 özel geçiş ile hızlı teslimatta rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz.

Asla en iyi hizmeti sunmak için çaba göstermeyi bırakma felsefemizdir. Esnek ve Takip Edilemeyen ödeme koşullarımız var. Çin'in bu sektördeki en büyük ve en eski üreticisi olarak, en ileri teknolojiye sahibiz ve her zaman daha iyi teknik araştırmalar yapmaya kendimizi adadık.

Lider bir üretici olarak ürünlerimiz Almanya, Norveç, Polonya, Finlandiya, İspanya, İngiltere, Fransa, Rusya, ABD, Brezilya, Meksika, Avustralya, Japonya, Kore, Tayland, Endonezya, Uruguay ve diğer birçok ülkeye ihraç edilmiştir.


Neden biz?

Müşterilerimiz bizi seçmektedir, çünkü bizler asfaltsız kaliteli ürünler sunmak, eşsiz hizmetler sunmak ve sektördeki en iyi değeri sunmaktayız. Geçtiğimiz yıllarda işletme konusundaki yaklaşımımız, bizi küçük bir girişimden, sektörde tanınmış bir lider şirkete dönüştürmemize yardımcı oldu. Bu bir gecede gerçekleşmedi ve misyonumuza tam olarak bağlı kalmadan gerçekleşmedi - müşterilerimize operasyonlarını ve bakım maliyetlerini azaltırken en uygun maliyetli çözümü bulmalarında yardımcı oldu.

Proje büyüklüğü ve karmaşıklığından bağımsız olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan esnek ve düşük maliyetli bir çözümle müşterilerimize yüksek verimlilik, farklılaştırılmış ürünler ve benzersiz hizmetler sunmak için çalışıyoruz.

İletişim bilgileri
Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd.

Tel: 86-135-21807763

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)