Ana sayfa

Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd. Kalite kontrol

Ben sohbet şimdi
qc profili
Şirket ISO2000 kalite yönetim sistemi belgelendirmesini geçti , her ürün grubu ürün kalitesini ve istikrarını sağlamak için izlenebilir.

Ünlü markalar oluşturmak, kurumsal itibarı artırmak ve kurumsal imaj oluşturmak için, Integrity Chemical “yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman takip etme” ilkesine ve “en iyi fiyat, en düşünceli hizmet ve en güvenilir ürün kalitesi” ilkesine bağlı kalmaktadır. . Sana taahhüt:


İlk olarak, ürün kalitesi taahhüdü:
1. Kalite kaydı ve test verileri, ürünlerin üretimi ve test edilmesi için mevcuttur.
2, ürün performans testi, ürünün kalifiye olduğu onaylandıktan sonra, tüm işlem, ürünün tam performans incelemesi, paketlenmiş ve sevk edilir.

İkincisi, ürün fiyat taahhüdü:
1. Ürünlerimizin yüksek güvenilirliğini ve ilerlemesini sağlamak için malzeme seçimimiz yerli veya uluslararası kaliteli ürünlerden seçilmiştir.
2. Aynı rekabetçi koşullar altında firmamız, ürünlerin teknik performansını düşürmemek temelinde size en iyi fiyata en iyi fiyatı sağlayacaktır.

Üçüncüsü, teslimat taahhüdü:
1. Ürün teslim süresi: Kullanıcı gereksinimlerine göre, özel gereksinimler varsa ve önceden yapılması gerekiyorsa, şirketimiz özel olarak teslimatı organize edebilir ve kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için çabalayabilir.

Dördüncü, satış sonrası servis taahhüdü:
1. Bir grup zorlu acil satış sonrası servis departmanı kurduk. Saha mühendislerine ve kıdemli teknisyenlere olay mahallinde acele etme ve ortaya çıkan sorunları tamir etme ve değiştirme konusunda deneyimli olduk.
2. Ürün teslim edildikten sonra, satış sonrası servis departmanımızın personeli, müşteri memnun kalana kadar müşterinin iletişim bilgilerine göre telefon izleme danışmanlığı yapacak.
3. Müşterilerimiz için problemleri daha iyi çözmek için tüm bakım personelinin görevde olacağına söz veriyoruz.

Sertifikalar
  • Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd.
İletişim bilgileri
Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd.

Tel: 86-135-21807763

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)